KARJERAS IZAUGSMES CENTRS
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

Baltijas vadītāju nometne 2012

 

Baltijas vadītāju nometne – Baltic Leaders Camp 2012

 

2012. gada 22. – 24. maijs

 

Organizācijas vadība strauju pārmaiņu apstākļos

(Leading Organizational Change during Turbulent Times)

 

 

 

Ja jūsu uzņēmums vēlas būt Baltijas līderu vidū, piedāvājam

 

nometni – trīs ar radošu programmu piesātinātas dienas vienā no Latvijas skaistākajām vietām. Pirmo reizi Latvijā viesosies pasaulē atzīta autoritāte organizāciju stratēģiskās vadības jautājumos, pārmaiņu vadības praktiķis un ļoti iedvesmojoša personībaprofesors , doktors JB Kasardžans (JBKassarjian) (ASV, Šveice).

 

 

Unikāla iespēja apgūt visjaunākās atziņas, piemērot pasaules pieredzi savam uzņēmumam, veidot biznesa kontaktus un iegūt sadarbības partnerus Baltijā.

 

50 Baltijas valstu augstākā un vidējā līmeņa vadītāji nometnē Baltic Leaders Camp piedalīsies teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās un biznesa simulācijās.  Treniņu procesā tiks izmantoti gan vingrinājumi, gan komandas darbs, gan situāciju analīze, izvēloties piemērus no veiksmīgiem projektiem pasaulē.

 

Pasākuma patrons JB Kasardžans vadījis līderu mācības dažādās pasaules valstīs. Pēc viņa treniņiem būtiski mainās cilvēka uztvere, vadītāji sāk saredzēt jaunas iespējas un darbojas daudz veiksmīgāk. Vadītāji pēc JB Kasardžana lekcijām atzīst, ka ir guvuši iedvesmu, darbojas daudz efektīvāk, un galvenais – ir droši un sagatavoti nākotnē gaidāmajām pārmaiņām.

 

Nelielu ieskatu par JB Kasardžana pasniegšanas stilu varat iegūt --> ŠEIT

 

Nometne Baltic Leaders Camp notiek ļoti skaistā un klusā vietā ap 40 km no Rīgas Suntažu virzienā, atpūtas kompleksā „Turbas” (www.turbas.lv), kas ļaus aizbēgt no darba rutīnas un pilnībā koncentrēties mācībām. Taču, lai reizē izbaudītu dabu un lietderīgi atpūstos, paredzēti arī izklaides pasākumi, sporta aktivitātes, interesentiem ieskats Cigun meditācijā, pirts, komandas spēles u.c.

 

 

Bildes no pagājuša gada BLC11 var apskatīties zemāk:


 

1 daļa
2 daļa

 

 

To visu ar prieku vēlamies piedāvāt jums – Baltijas spējīgākajiem vadītājiem.

 

 

Nepalaidiet garām šo iespēju un piesakieties!

 

Nodarbības notiks angļu valodā.

 

Vairāk informācijas par programmu un dalības nosacījumiem skat. angļu valodā  --> ŠEIT

 

Lair reģistrētos spiediet --> ŠEIT